Набір на повний курс в школу моделей

Номер оголошення: 6258318

Набір на повний курс в школу моделей

3 500 грн.

  • Місцезнаходження Київ, Київська область
  • Додане 25.04.2017 15:47

Шукаємо НОВІ ОБЛИЧЧЯ для навчання в модельній індустрії. Київ/Київська область. Ви симпатична(ий), харизматична(ий) дівчина або хлопець, мріяли спробувати себе в модельному бізнесі - тоді Ми шукаємо саме ВАС. Ви мрієте стати МОДЕЛЛЮ?!! Не залишайте Свою мрію на потім! Вас чекає багато цікавого!

FULL COURSE OF MODELING | ПОВНИЙ КУРС МОДЕЛІНГУ

Ми чекаємо на навчання* всіх, хто прагне до особистого розвитку, без жодних кастингів або обмежень. Головне - ваше бажання отримати новий досвід і стати краще! Ми не шукаємо ідеальні пропорції, зростання або вага - ми шукаємо особистостей! *тривалість навчання 2 місяці/вік від 12 років. Для вашої зручності заняття проходять у вихідні дні, тривалість 1,5 (90минут)

Заняття проходять з таких дисциплін: ★ ДЕФІЛЕ ★ ХОРЕОГРАФІЯ ★ ФОТОПОЗИРОВАНИЕ ★ СТИЛЬ ★ ОСНОВИ ВІЗАЖУ ★ АНГЛІЙСЬКА МОВА ★ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ★ ОСНОВИ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

За підсумками навчання ви отримуєте сертифікат про проходження Повного курсу навчання в BLOOM MODEL SCHOOL, і портфоліо складається з снэпов, тестів і fashion фотографій. Після закінчення BLOOM MODEL SCHOOL ви потрапляєте в базу моделей для подальшого співробітництва/ роботи в модельній індустрії.

Повідомити