Україна

“69 або ігри в ліжку” із серії “LOVE-Фанти”

Номер оголошення: 5756330

“69 або ігри в ліжку” із серії “LOVE-Фанти”

325 грн.

  • Додане 17.11.2020 15:01
Київ, Київська область

Гра для закоханої пари “69 або ігри в ліжку” із серії “LOVE-Фанти” 

Переможець у грі отримає виконання свого потаємного бажання , але для цього вам обом доведеться з’ясувати – чиє бажання сильніше! Партнерів чекають романтичні розваги: 60 карток завдань перетворяться на збуджуючу та цікаву історію кохання. Гра містить інтимні техніки та методики, елементи рольових ігор й розрахована не на один вечір.


У наборі:
• 60 карток завдань
(5 колод по 12 завдань),
• 1 картка з правилами гри,
• 1 магнітний планшет з жетонами,

Розмір коробки: 19см х 16см х 3см
.
Гра розрахована на 2 гравців
Вік – 18+ років
Російською мовою

У грі необхідно виконувати завдання, запропоновані в фантах (картках гри). За виконання завдання гравець отримує кількість балів, вказану на обороті фанта
Перемагає гравець, який першим набере 69 балів. Переможець отримує в нагороду виконання одного зі своїх бажань!

Як грати?

Візьміть свою карту бажань (чоловіча – синього кольору, жіноча – рожевого), не показуючи її партнеру. Партнер називає цифру від 1 до 5 – це порядковий номер бажання у вашій картці, яке він повинен буде виконати у разі свого програшу. Точно також назвіть номер бажання з картки партнера, яке виконаєте ви, у разі програшу.

Гра починається з колоди № 1 (рожевої). Тягніть та виконуйте 2 фанти з колоди по черзі. Потім перейдіть до колоди №2 (персикової). З неї теж треба виконати по 2 фанти кожному. Розіграйте, хто тягне фант з колоди №3 (червона), а хто з колоди №4 (фіолетова), обидва фанти виконуються послідовно (спочатку червоний, потім фіолетовий). Карти колоди №3 та №4 відзначені значками ♂ – тільки для чоловіка, ♀ – тільки для жінки. Фанти із позначкою ♀♂ може виконувати будь-який з партнерів. Ну і нарешті витягніть по одній карті з колоди №5 (блакитна). Їх не можна показувати партнеру до виконання завдання (завдання-сюрпризи).

Якщо жодному з партнерів не вдалося набрати потрібну кількість балів, продовжіть гру в наступний зручний вам вечір, починаючи з колоди № 1 (рожевої).

І головне – отримуйте задоволення від самого процесу гри!

Повідомити