Металошукач магнитометр

Номер оголошення: 8484316

Металошукач магнитометр

8 100 грн.

Запропонувати ціну

  • Кількість 1 од.
  • Оплата Готівка, банківський переказ
  • Місцезнаходження Миколаїв, Жовтневий, Миколаївська область
  • Додане 20.02.2019 15:45

Магнітометр Металошукач Металошукач «Скорпіус» глибина від 1-15 м. Магнітометр «Скорпіус» ферозондовий прилад має кругову діаграму пошуку, бачить як під собою так і з боків, при максимальній чувствітельності.Глубіна пошуку великих об'єктів до 15 метрів наприклад танк, маршрутне таксі 8 м,
 чим більше маса тим глибше бере. Чутливість можна збільшити під заказ.Есть регулювання чутливості можна зменшити глибину пошуку до 1 метра. Є фільтр який фільтрує будь-яку дрібницю. У приладі використовується автоматична настройка (0) .Магнітометри бачать чорний метал, відрізняються дуже великою глибиною виявлення, вони з успіхом використовуються для пошуку: Металобрухту, рудних жив, трубопроводів .... В процесі розкопок може траплятися й кольорової металл.Есть регулятор чутливості, регулятор гучності, індикатор сили сигналу. Вага приладу 1 кг.Рабочее положення приладу вертикальне, просто його потрібно тримати вертикально попереду себя.Режім пошуку динамічний, можна рухатися з будь-якою швидкістю швидким кроком.
Можна зайти в будь-яку зарослу зеленню местность.В приладі використовується амплітудна діагностика сигналу, тобто чим ближче підходиш до об'єкту тим голосніше сигнал.
Чи не феромагнітні матеріали, як, наприклад, вода, сніг, деревина, земля і кам'яні породи. що не містять феромагнітні речовини, не впливають на пошуковий процесс.Цена 8100 гривень. Відео тест на сайті YouTube https://www.youtube.com/channel/UC_nIq4Lq18iiWR1QMNFfWew/videos?view_as=subscriber
Доставка по Україні новою поштою, оплата при полученіі.город Миколаїв тел. +380667508523


Металошукач Металошукач Скорпіус з пінпоінтером кольоровий / чорний. Металошукач Skorpius з розпізнаванням кольоровий / чорний наприклад медаль відчуває по повітрю 45 см гранична глибина пошуку великих об'єктів до 2,5 метрів, діаметр пошукової котушки 22 / 28.Тон один, в режимі дискримінації всі кольорові метали супроводжуються звуком на чорні метали звук відсутній, відсікає цвяхи та інше сміття. У режимі всі метали звук йде і на кольорові і на чорні метали. Є регулятор балансування грунту, регулятор чутливості, регулятор гучності, пінпоінтер для точного визначення мішені перемикач все метали / кольорові, регулятор дискримінації.
Все управління гранично просте, нічого зайвого, все підписи понятни.Режім пошуку дінаміческій.Металлоіскатель новий. Доставка по Україні новою поштою, оплата при отриманні, для уточнення телефонуйте за телефону.Цена 6500 грн.
тел. +380667508523
Відео https://www.youtube.com/channel/UC_nIq4Lq18iiWR1QMNFfWew/videos?view_as=subscriber

Повідомити