Україна

Оренда переносних арочних металодетекторів M-scope

Ціна не визначена

Київ, Київська область

Компанія ТОВ «Укрпромфінанс-Безпека» надає послуги з оренди переносних арочних металодетекторів M-scope Fisher Labs по всій Україні, з обов’язковим виїздом фахівця, який  встановить та налаштує обладнання з чутливістю, відповідно до бажань замовника, та буде супроводжувати їх роботу протягом всього часу оренди.

При необхідності можливий виїзд працівників охорони, для забезпечення перевірки відвідувачів на наявність заборонених предметів і контролю безпеки проведення заходу.

Переносні арочні металодетектори працюють на вбудованих акумуляторах до 15 годин, після чого підключається мережеве джерело 220В - зарядний пристрій. Рамки мають 3 зони виявлення:

1)    Голова, плечі

2)    Торс

3)    Ноги

Можливість виставлення чутливості на стільки максимальна, що рамка зреагує навіть на найменшу кількість металу. Також присутня функція контролю входу і виходу відвідувачів, лічильник, який контролює кількість людей, які пройшли та кількість спрацювань на метал.

З прикладами проведених заходів ТОВ «Укрпромфінанс-Безпека» з застосуванням арочних металодетекторів можна ознайомитись перейшовши за адресою http://www.upfb.com.ua/photo-gallery/ та вибрати альбоми «Пропускний режим».

Номер оголошення: 5818888

403 (+1 сьогодні)
Додане: 03.06.2024 14:30
Повідомлення про порушення