Україна

Переобладнання сівалок під внесок ЖКП, КАС, гербіциди

Номер оголошення: 5756032

Оголошення не активне, товар або послуга знята з продажу

Переобладнання сівалок під внесок ЖКП, КАС, гербіциди

  • Додане 18.12.2020 21:10
Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

Наше підприємство спеціалізується на переобладнанні вітчизняних та імпортних сівалок. Модернізація проводиться з метою обладнання сівалки багатофункціональної установкою, яка виробляє локальний внесок робочої рідини в грунт. Установка ефективно функціонує при виконанні складних агротехнічний операцій по вносити цільового зерна в ґрунт. Це обумовлено використанням імпортного обладнання при виготовленні і комплектації установки, яка монтується на сівалку без використання зварювального контакту з агрегатом. Також, комплектуючі мають підвищену хімічну стійкість. Всі ємкості, трубки і шланги мають спеціалізацію для роботи в умовах підвищеного тиску робочої рідини.
 Раніше ми реалізовували замовлення при роботі з такими агрегатами: "Great Plains", "John Deere", "Kinze", "CASE", "WHITE", "СЗ-5,4", "СЗ-3,6А", "Sunflower "," Krause "," CrustBuster "та інші.
 Переобладнання сівалок під внесення ЖКП, КАС, Гербіциди проводиться по всій території України. Ціна переобладнання залежить від базової комплектації монтируемой установки, яка визначається замовником. В асортименті присутні різні обсяги основної ємності, яка встановлюється разом з несучим каркасом на сівалку. Вся додаткова інформація за контактними номерами ...

Повідомити