Україна

Помост пневматичний для розпилювання (Польща)

100 грн.

Запропонувати ціну

  • Стан Нові
Львів, Львівська область

Майданчик підйомно-опускний застосовується на м'ясопереробних підприємствах та
служить для підйому працівника лінії необхідну виконання операцій на висоті.
У цеху забою худоби майданчик може застосовуватися на операціях для перевішування туш, забіловки, шкурозйомки, нутровки та розпилювання на напівтуші. Також, залежно від технології, майданчик може застосовуватись і на інших операціях у процесі
м'ясопереробки. Якщо для деяких операціях наявність майданчика має значення лише для продуктивності, то, наприклад, для операції розпилу на напівтуші наявність підйомно-опускного майданчика безпосередньо з безпекою.
Перевага пневматичного майданчика полягає в надійності її роботи та довговічності. Для роботи потрібний пневмокомпресор. Відповідає всім європейським вимогам щодо безпеки та якості виконання. Призначені для пересування працівників на лінії забою. Клапан скидання тиску, щоб зупинити майданчик також знаходиться на підлозі. Мінімальний тиск подачі повітря на платформі повинен бути не менше 6 бар. Оптимальний діапазон тиску повітря становить від 6 до 10 бар.
Робота у групі
навантаження PN-ISO 4301-A2. Поміст дозволяє піднімати працівника з 1.25-2.5 мт., залежно від вмонтованого пневмоциліндра. Майданчик приводиться в дію за допомогою пневмоциліндрів. Помости виконані повністю з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

- розмір робочого майданчика на замовлення

- стиснене повітря

- споживання стисненого повітря 275дм3/цикл

- номінальний тиск 0,6 Мра

- швидкість підйому 6м\хв

- Висота підйому 1.25-2.5 мт

- Max. висування ванни 450 мм

- навантаження 300 кг

- два з'єднання води 1⁄2

- обслуговування 1 працівник

Номер оголошення: 11750701

139 (+1 сьогодні)
Додане: 19.09.2023 12:15
Повідомлення про порушення