Україна

Програмне відключення та видалення сажових фільтрів (DPF/FAP)

Програмне відключення та видалення сажових фільтрів (DPF/FAP)

500 грн.

  • Додане 01.11.2022 12:25
Київ, Київська область

Програмне відключення та видалення сажових фільтрів (DPF/FAP)
Пропонуємо послуги з кваліфікованої та безпечної прошивки блоків керування двигуном для відключення непрацюючого сажового фільтра та системи примусової регенерації DPF/FAP. Перепрошивка застосовується в тих випадках, коли ці вузли не працюють або зовсім видалені з автомобіля. Жодних змін у конструкцію автомобіля прошивка не вносить, змінюється лише програмне забезпечення блоку управління двигуном. Найчастіше це робиться за допомогою підключення комп'ютера до діагностичного роз'єму OBD II, без втручання в електропроводку, без встановлення додаткових пристроїв, без випаювання чіпів та мікросхем.
Грамотне фізичне видалення фільтра сажі в поєднанні з професійним його апаратним відключенням позбавляє проблем з електронікою, витрат на чищення або купівлю нового фільтруючого елемента. Це істотний приріст потужності, що крутить моменту без механічного доопрацювання двигуна.
Видалення фільтра сажі дає зростання технічних характеристик двигуна без втручання в пристрій мотора і чіп-тюнінгу (програмне відключення DPF ним не є). Це збільшення потужності до 30%, а також:

зниження витрати пального;
відсутність провалів під час розгону (актуально для дизельних моторів);
збільшення крутного моменту;
покращення динаміки розгону;
підвищення чутливості до натискання педалі газу
Видалення DPF не завдає шкоди двигуну, не скорочує його моторесурс, що доведено практично.
Шановні автомобілісти, чіп тюнінг, видалення сажового фільтра та відключення ЄДР в автосервісі Дизель Сервіс 1 виконують професіонали, для цього використовується все необхідне обладнання, а також спеціальні програмні програми. Ми надаємо гарантію на дані послуги та здійснюємо їх максимально акуратно, якісно та зовсім недорого!

Повідомити

Номер оголошення: 11116271