Сайт, сайт візитка, створення сайту

Номер оголошення: 8469350

Сайт, сайт візитка, створення сайту

1 000 грн.

Запропонувати ціну

  • Кількість 1 од.
  • Доставка Самовивіз, пошта, інший спосіб доставки
  • Оплата Готівка, банківський переказ, детальніше в описі
  • Місцезнаходження Київ, Київська область
  • Додане 16.02.2019 08:46

Створення сайтів

Односторінковий, лендінговая сторінка, сайт візитка.

Виконання 3-5 робочих днів.

Установка і настройка сайту на хостингу Додавання сайту в пошукові системи. Ціна - 1500 грн. Можливо просування сайту реклама в GOOgle, Facebook. Розміщення реклами на популярних інтернет ресурсах, відкритих рекламних дошках, форумах. Загальна вартість становитиме 3000 грн.

Багатосторінкові сайти га CMS DataLife Engine. Ви отримуєте права адімістратора і можете через конструкторську панель вносити зміни, додавати новини і т.д. Виконання від 7 робочих днів. Установка і настройка сайту на хостингу Додавання сайту в пошукові системи. Ціна - 3000 грн. Можливо просування сайту реклама в GOOgle, Facebook. Розміщення реклами на популярних інтернет ресурсах, відкритих рекламних дошках, форумах. Загальна вартість складе 4500 грн.

Слайд-шоу з ваших улюблених фотографій на різну тему. Відео колаж з ваших фото: весільних, дні народження, різні свята, прогулянки по місту і т.д ... Приємне проведення часу не повинно залишитися без уваги! Оформлення слайд-шоу яскраве, барвисте з використанням в ньому спецефектів, красивих переходів, різних фонів. Зі вставкою написів, текстів.

Ось приклади деяких робіт:

https://youtu.be/GZScSCtVoE8

https://youtu.be/DabDlF5uxs0

https://youtu.be/7PHr-yw8KrI

Красиве музичне слайд-шоу (2-3 хвилини) "під ключ" коштує 250 грн. Додавання вашого відео вже вирізаного шматочка - 50 грн.

 

Повідомити